Hannah Pilsen Trail se blíží! Už 30. května v Letkově - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Hannah Pilsen Trail se blíží! Už 30. května v Letkově

Od Plzeň - 20. 5. 2020


V sobotu 30. května se v Letkově koná 6. ročník běhu Hannah Pilsen Trail Letkov. Účastníci se mohou těšit na pěšinky kolem Jandovy skály a delší tratě pak na vrchol Čiliny, Maršálu, stezku kolem hradu Radyně a vyhlídky nad Starým Plzencem.

Závod je součástí seriálu běhů v přírodě Pilsen Trail, který se v letošním roce skládá ze dvou závod okolo Plzně.

Start a cíl závodu jsou u vodní nádrže v Letkově. Jsou připraveny čtyři trasy: maraton, 30km, půlmaraton a 8,5km. Na každé budou vyhodnoceny zvlášť kategorie dospělí a veteráni. Pro děti v předškolním věku bude připravena 350m trať, pro starší děti 800m a 1600m. Po loňské úspěšné premiéře pořadatelé ve spolupráci s dobrovolnickým centrem Totem zařadili také Multigenerační běh, který se běží jako štafeta spojená s dětským závodem na 350m. Po doběhu dětí bezprostředně absolvuje druhé kolo na 350m někdo z jejich rodičů nebo prarodičů.

Všichni, co závod dokončí (včetně dětí), dostanou v cíli památeční dřevěnou medaili. Děti si mohou dopoledne zkrátit v nafukovacím skákacím hradu.

Přihlášky běží na stránce závodu do úterý 26. května. Nejmladší děti mají startovné zdarma. Přihlášky budou možné i na místě dle kapacity pořadatelů.

Stránka závoduSdílet