Plzeňský kardioběh 2022 | Sportovní Plzeň

 

 

Plzeňský kardioběh 2022

Plzeň12. 9. 2022V neděli 18. září se uskuteční 15. ročník tradiční akce Plzeňský kardioběh. Jedná se o běh plzeňskou čtvrtí Roudná s bohatým doprovodným programem Tento běh je populární mezi běžci pro svoji ojedinělou “garden party” atmosféru, kterou vytváří bohatý raut, koncert a atrakce pro děti (skákací hrad). Letos vystoupí kapela The Shower. Centrum akce je na zahradě v Luční ul. 43 v Plzni na Roudné.

Plzeňský kardioběh je určen široké veřejnosti. Pro dospělé jsou připraveny trasy dlouhé 5,8 km a 10 km. Děti poběží v závislosti na věkových kategoriích 300 m, 750 m nebo 1,7 km. Závod je zařazen do Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, a proto zde mohou děti posbírat důležité body do celkového hodnocení poháru. Start prvního dětského závodu je v 9:00 hod, závody dospělých startují v 11:15 hod. Záštitu na akcí převzal 1. náměstek primátora města města Plzně Mgr. Roman Zarzycký.

Informace o závodě i on-line registrační formulář naleznete na stránkách www.kardiobeh.cz. Zveme všechny příznivce běhu na jedinečný zážitek při Plzeňském kardioběhu.


Sdílet