Pavlát (zatím) zůstává. Plzeň odmítla nabídku Pardubic! | Sportovní Plzeň

 

 

Pavlát (zatím) zůstává. Plzeň odmítla nabídku Pardubic!

Marie Osvaldová24. 1. 2024


Foto: HC Škoda Plzeň


V uplynulých dnech se o tom v hokejovém zákulisí i mezi fanoušky hodně mluvilo. Gólman Dominik Pavlát se podle spekulací měl přesunout do Pardubic výměnou za brankáře Východočechů Milana Kloučka. Vedení Škody dnes potvrdilo, že nabídku na svoji oporu skutečně obdrželo, ale neakceptovalo.

Podle vedení Škody byla součástí nabídky  hráčská i finanční kompenzace. "Klub HC ŠKODA Plzeň nabídku nepřijal a Dominik je tak stále pevnou součástí našeho kádru. Navrhovaná nabídka není pro náš klub akceptovatelná," vzkázal klub v tiskové zprávě.

"Naším cílem bylo od začátku sezóny prodloužení smlouvy s Dominikem, protože si uvědomujeme, že je důležitou součástí našeho klubu. Dominik má však smlouvu pouze do konce letošní sezóny a na prodloužení jsme se nedomluvili, jelikož Dominik má touhu se kariérně posunout do zahraničí," uvádí spolumajitel a předseda představenstva Jan Šmucler s tím, že rozhodnutí by padlo pouze ve chvíli velmi výhodné nabídky pro samotného gólmana i klub.

Zda Pavlát v Plzni dochytá sezónu, není přesto jasné. Přestupové období končí 31.1. a podle vedení Škody není vyloučené, že obě strany ještě nenajdou společnou řeč.


Sdílet