Ondřej Vísner vrchol sezony 2022 - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Ondřej Vísner vrchol sezony 2022

Plzeň19. 9. 2022


Koncem Července při absolvování Mistrovstí ČR, na kterém se se svým parťákem Antony Kocmanem pokoušeli postaršeni o kategorii víš za Juniory o nominaci na MS juniorů v kategorii C2 na trati 500m, kde se umístili se závodníky o 2.roky staršími na pěkném 4.místě a podobně mezi staršími, na trati 1.000m na vynikajícím 2.místě. Tyhle výsledky sice na světový šampionát juniorů nestačili , ale v porovnání časů, by ve své kategorii obsadili pravděpodobně příčky nejvyšší. V párových posádkách vybojovali na C4, již mezi dorostenci, na trati 500m 2.příčku.

Na Mistrovství ČR pak Ondřej ještě soutěžil ve dvou individuálních disciplínách a to C1 na 500m a 200m V obou z těchto disciplín vybojoval nebojím se říct jednoznačné zlato. Program závodu

Za tento úspěch byl reprezentačním trenérem Pavlem Hotmarem nominován na nejvýznamnější mezinárodní šampionát, kterého se chlapci a děvčata tohoto věku mohou zúčastnit, Olympic Hopes konaného letos ve slovenské Bratislavě. https://oh2022.canoe.sk/  Tohoto šampionátu se zúčastnili nejlepší sportovci ze 40.zemí celého světa. Následovala tedy opět pečlivá příprava a tvrdý trénink na  který již dlouhodobě dohlíží a vede náš plzeňský trenér Karel Kožíšek.

Tuhle neděli 11.9.2022 závod Olympic Hopes skončil a myslím že s velmi pěknou bilancí.

  • Ondřej vybojoval společně s Antony Kocmanem na C2 200m 1.místo.
  • Individuálně na C1 200m 2.místo.
  • A dvě třetí místa individuálně na C1 500m a opět s Antony Kocmanem na C2 500m.

Časový harmonogram

V tomto roce Ondřeje již čeká jen koncem Září mistrovství ČR na dlouhé tratě o kterém Vás budu informovat.


Sdílet