O víkendu se v Plzni uskuteční již 8. ročník oblíbeného turnaje FAT PIPE OPEN - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

O víkendu se v Plzni uskuteční již 8. ročník oblíbeného turnaje FAT PIPE OPEN

Plzeň22. 7. 2022


O víkendu 23. a 24. srpna 2022 se v Plzni na Lokomotivě uskuteční již 8. ročník amatérského florbalového turnaje FAT PIPE Open Plzeň, který je spolupořádán naším klubem. Letos se po dvouleté odmlce uskutečnil i květnový turnaj pro děti a nyní je na programu tradiční turnaj pro dospělé. Letošní ročník je pod záštitou 1. náměstka primátora města pana Mgr. Romana Zarzyckého.

Turnaj se každoročně hraje v areálu Lokomotiva, kde může být v jednu chvíli k dispozici 4 až 5 hřišť, což je hlavní výhodou celé akce. V letošním roce nás čeká turnaj v počtu 40 mužských a 4 ženských týmů. Účastníci se mohou těšit také na novinku v podobě týmové nájezdové soutěže a sobotní turnajovou párty v plzeňském Leháru.

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se významně podílí na pořádání celé akce. Chceme také poděkovat všem partnerům, díky kterým se turnaj může uskutečnit. V první řadě hlavní partner turnaje FAT PIPE, který dodává do turnaje ceny v hodnotě až 40 000,- korun. Další partneři:

Nejlepší týmy v kategoriích mužů i žen se mohou tradičně těšit na poukázky na nákup vybavení FAT PIPE, dále diplomy, poháry a medaile, další ceny získají také nejlepší hráč/hráčka, brankář/brankářka turnaje a vítězové nájezdové soutěže. Turnaj je pochopitelně přístupný fanouškům (tentokrát bez omezení) a vy se můžete jít o víkendu na Lokádu podívat na netradiční formu florbalu 3+1. Celý ROZPIS najdete na webu turnaje.

Každý rok se na turnaji představí řada našich hráčů a hráček a jinak tomu nebude ani letos. Hned v sobotu ráno se můžeme těšit na pikantní souboj IBK Płëckÿ vs. Katův Šleh, kde bude v akci hned 14 našich hráčů. Zajímavý bude také souboj ve skupině C, kde v silných týmech Šalina in da Plzeň a loňský vítěz Průměrný Joe nastupují další naši hráči. Nechybí ani náš výběr mužů C s podtitulem Nedělní řezané, také již pravidelný účastník turnaje. Ze čtyř týmů holek na turnaji jsou hned dva složené z hráček našeho klubu.

Webovky turnajehttps://fatpipeopen.turnaj.onl...
Instagramhttps://www.instagram.com/fatp...
Facebookhttps://www.facebook.com/fatpi...

Foto vítězného týmu Průměrný Joe z roku 2021:
Fotograf: Tomáš Novotný


Sdílet