Muži FBŠ Slavia Plzeň postupují do finále Národní ligy | Sportovní Plzeň

 

 

Muži FBŠ Slavia Plzeň postupují do finále Národní ligy

Plzeň29. 3. 2023Florbalisté FBŠ SLAVIA Plzeň mají na dosah skvělý úspěch. Mužské áčko dokázalo v Praze urvat jeden zápas proti týmu FAT PIPE Traverza a postupuje tak do finále Národní ligy. V sérii proti zkušenému soupeři uspěli 3:1 na zápasy a ten rozhodující duel šel až do prodloužení, ve kterém vystřelil finálový postup Ondra Kuhajda. V rozhodující sérii o postup do 1. ligy mužů se Slavia Plzeň utká s týmem ASK Orka Čelákovice. První víkend sehrají plzeňští florbalisté na domácí půdě v hale na Slavii na Borech.

Jdeme na Orku
Ve druhé semifinálové sérii zvítězila Orka Čelákovice nad Hradcem Králové překvapivě 3:0 na zápasy a bude tak soupeřem Slávistů ve finálové sérii hrané znovu na tři vítězné zápasy. Finále začne o víkendu 1. a 2. dubna a úvodní dva duely se budou hrát na palubovce Plzně. První zápas se odehraje v sobotu 1. 4. od 19:00, druhý pak v neděli 2. 4. od 18:00 na Slavii. Očekáváme vysokou návštěvu a rádi bychom atakovali hranici 300 diváků, ke které nám můžete pomoci. Všichni jste srdečně zváni!

Třetí zápas série se odehraje v pátek na Velikonoce, tedy 7. 4. od 16:00 v Mladé Boleslavi. Případný čtvrtý zápas pak v sobotu 8. 4. znovu od 16:00 v Mladé Boleslavi a případný pátý zápas na Velikonoční pondělí 10. 4. od 18:00 znovu v Plzni na Slavii.

Vše k finálové sérii včetně statistik, textových onlinů i živých přenosů z jednotlivých zápasů najdete ZDE

Celý článek
Zdroj: FBŠ Slavia Plzeň


Sdílet