Mladí fotbalisté Viktorie Plzeň se mohou těšit na zápasy, turnaje i další akce - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Mladí fotbalisté Viktorie Plzeň se mohou těšit na zápasy, turnaje i další akce

osm29. 5. 2020


Foto: FCVP

Město Plzeň podpoří organizaci sportovních akcí, turnajů a přípravných zápasů mladých fotbalistů Viktorie Plzeň.


K podpisu smlouvy došlo přímo na trávníku Doosan Areny. „Město Plzeň patří dlouhodobě mezi klíčové partnery viktoriánské mládeže. Tato podpora pro nás znamená, že budeme moci v následujícím období organizovat řadu přípravných zápasů, turnajů a dalších sportovních akcí, které nahradí v tréninkovém plánu zrušené zápasy mládežnických soutěží. Proto si tohoto kroku města nesmírně ceníme,“ uvedl Petr Žitek, předseda výboru VIKTORIA PLZEŇ – fotbal, z.s.


Za město Plzeň byl podpisu přítomen první náměstek primátora Roman Zarzycký, jenž má ve své gesci oblast sportu. „V době, kdy byly z důvodu koronavirové krize ukončeny všechny soutěže mládeže, je důležité podpořit náhradní mládežnické turnaje a přípravné akce. Ty by měly mladým sportovcům zajistit tolik důležité měření sil se svými vrstevníky a zároveň jsou vítaným zpestřením tréninkového období nejen pro ně samotné, ale i pro rodiče a další příznivce,“ řekl Roman Zarzycký.


Mladí fotbalisté a fotbalistky se tedy mohou těšit na řadu zápasů, turnajů a dalších akcí. Viktoria bude o aktuálních akcích informovat prostřednictvím klubového webu a dalších komunikačních kanálů.


Sdílet