Mistrovství České republiky družstev | Sportovní Plzeň

 

 

Mistrovství České republiky družstev

Plzeň16. 11. 2021V termínu 17.11.2021 se uskuteční v sále Congress Center Parkhotel Plzeň, U Borského parku 2791, 320 04, Plzeň, mistrovství České republiky družstev. Tato akce, kterou pořádá Český svaz tanečního sportu spolu s klubem sportovního tance MZ Dance Team Plzeň, z.s., je jednou z formátu mistrovství české republiky konaných každý rok v ČR. V soutěži se utkají nejlepší taneční páry v jednotlivých družstvech podle příslušnosti k tanečním klubům existujícím v ČR. Soutěžit budou jak ve standardních tak i latinskoamerických tancích v kategoriích junioři, mládež do věku 21 let, dospělí a senioři.

Mistrovství republiky bude poprvé pořádáno v nádherných prostorách Parkhotelu Plzeň, kam se sjedou nejlepší tanečníci z celé ČR, aby předvedli svá taneční umění. Děkujeme tímto vedení hotelu za možnost v této nelehké době uspořádat tuto kulturně sportovní událost, která je pro tanečníky nepostradatelnou součástí jejich sportovního života.

Poděkování také tímto patří všem sponzorům, bez jejichž finanční pomoci by soutěž nemohla proběhnout, a to zejména prvnímu náměstkovi primátora města Plzně, Mgr. Romanu Zarzyckému, který celou akci zaštítil.

Věříme, že si tanečníci odvezou nejen krásná ocenění, ale i příjemnou taneční náladu a diváci krásný a nezapomenutelný zážitek.


Sdílet