Kuželna hostila MČR dvojic žen | Sportovní Plzeň

 

 

Kuželna hostila MČR dvojic žen

Plzeň21. 6. 2024O tom, že pořádání MCŘ v kuželkách není úplně jednoduchá a samozřejmá věc, se o uplynulém víkendu přesvědčil i kuželkářský oddíl TJ Slavoj Plzeň.

Po loňském MČR seniorek bylo oddílu Českou kuželkářskou asociací svěřeno letošní MČR dvojic žen.

Před turnajem byla dlouhá a intenzivní příprava kuželny,aby vše fungovalo tak jak má a nebyl žádný problém.

Mistroství se neslo v přátelské atmosféře a bylo vidět několik parádních náhozů a málem padla i 700vka, která jen těsně utekla Janě Braunové. Svým náhozem 687 sražených kuželek udělala nový rekord kuželny! Gratulujeme!

Výsledky:

1. Jana Braunová / Karolína Derahová
2. Dana Martinkevič / Hana Wiedermannová
3. Hana Stehlíková / Kateřina Fryštacká

Pořadí tandemů:

1. Tereza Divílková /Petra Šustková
2. Klára Křížová / Tereza Křížová
3. Jana Vejmolová / Zuzana Honcova

Všem gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v budoucnu.

Spokojenost vyjádřil delegát z ČKA Hanuš Slavík i samotné účastnice MČR a jejich doprovod.

Některé ze závodnic řadí kuželnu samotnou k jedné z nejlepších, kde měly možnost hrát. Několik hráček uvidíme i v nadcházejícím Masna Cupu, který se bude konat koncem letních prázdnin.

Vyjádření pořadatele Petra Harmáčka: ,,Průběh obou dnů mohu popsat jen slovy skvělé, klidné mistrovství v přátelské atmosféře s vynikajícími výkony účastnic a taktéž obsluhy na kuželně Slavoje Plzeň’’.

Vyjádření jednoho z rozhodčích Karla Boka: ,,Mistrovství proběhlo v přátelském a sportovním duchu, bez porušení pravidel a rozpisu mistrovství. Musím vyzdvihnout úroveň organizace mistrovství domácím oddílem, který se svého úkolu zhostil velice dobře. Svědčí o tom vyjádření samotných účastnic, zástupců města Plzně, či delegáta ČKA. Také po sportovní stránce proběhlo mistrovství na vysoké úrovni, bez sporných momentů či problémů s ASK“.

Za upomínkové předměty, které v Plzni účastnice MČR dostaly, děkujeme městu Plzni a městskému obvodu Plzeň 3, jehož místostarosta Mgr. Ondřej Ženíšek přišel vítězkám osobně poblahopřát.

Zdroj: tjslavojplzen.cz


Sdílet