Krašovská zve na týden náborů. Bude plný sportu, tance i hudby | Sportovní Plzeň

 

 

Krašovská zve na týden náborů. Bude plný sportu, tance i hudby

Marie Osvaldová4. 9. 2021


Foto: Krašovská Aktivity centrum

Největší nábor do sportovních a tanečních aktivit v Plzni se chystá v Krašovská Aktivity centru. V týdnu od 6. do 10. září si bude moct veřejnost vyzkoušet nejrůznější aktivity zcela zdarma, a to pod vedením zkušených profíků.

Zápisy se budou konat do jednotlivých tanečních skupin a sportovních klubů. Velký zájem je už v téhle chvíli o různé taneční styly. Taneční škola Dance Nation například nabírá zájemce ve všech dětských věkových kategorií, skupina Tanec v Plzni zase otevírá kurzy pro dospělé. Na taneční lekce na Krašovské ale láká i skupina Eternal Movements, která se zaměřuje na street dance a hip hop, či taneční škola Unique Plzeň, která se zaměřuje na disco a latino. V programu dále najdete i lekce stepu, contemporary a nebo moderny.

Ze sportu se děti budou mít možnost přihlásit do unikátní Brazilské fotbalové školy, zkusit florbal nebo basketbal, chybět nebudou ale ani bojové sporty, jako aikido, karate, wrestling nebo thaibox, určené jak pro děti, tak i dospělé. Velkým lákadlem jsou pak jistě i parkourové lekce, které během roku probíhají na Parkourovém hřišti Krašovská, největším outdoor parkour parku v ČR. Na své si však přijdou i milovníci cvičení. V nabídce najdete třeba jumping, kangoo jumps (skákací boty) nebo třeba i cvičení rodičů s dětmi.

Z hudební sekce jsou pak připravené hudebně-mediální workshopy v hudebním nahrávacím studiu, kde si bude moct člověk natočit singl a pod odborným lektorem vyzkoušet práci moderátora.

Více informací zde.


Sdílet