Hokejisté Škody Plzeň budou rozdávat podpisy na Sportmanii Plzeň

osm17. 8. 2020


foto: M. Osvaldová

Třetím dnem pokračuje v areálu za Plazou populární akce pro celé rodiny Sportmanie Plzeň. Jedním z hlavních bodů pondělního programu bude autogramiáda hokejistů Škody Plzeň. Celý den patří prvnímu městskému obvodu, který představí své aktivity. 


V pondělí 17. srpna od 16 do 17 hodin si můžete přijít pro podpis Vojtěcha Budíka, Jana Eberleho, Dominika Frodla a Michala Houdka.


V rámci celé akce si můžete vyzkoušet desítky nejrůznějších sportů, těch známých, i méně tradičních. Kvůli vládním opatřením provází celou akci bezpečnostní opatření. Celý areál je rozdělený do třech samostatných sektorů. Takzvaný amfiteátr sektor zahrne hlavní podium, kde se budou konat taneční workshopy, nacházet se v něm bude také jumping, taneční stanoviště, speciální stanoviště s vodní skluzavkou, street fotbal arénou a dalšími atrakcemi. Druhý sektor se zaměří na kolektivní sporty, a to včetně prostoru pro FC Viktoria Plzeň a HC Škoda Plzeň a TALENT tým Plzeňského kraje. Ve třetím sektoru najdou nabídku zájemci o individuální sporty, nebude v něm chybět speciální stanoviště pro lukostřelbu, kolo pro život, místo pro šerm, biliard, atletiku, součástí je i horolezecká stěna.


Pokud jste ještě nestihli za Plazu dorazit, měli byste si pospíšit. Pondělí je posledním dnem před výměnou některých stanovišť.


Devítidenní akce plná sportu a zábavy pro rodiny s dětmi se uskuteční od 15. do 23. srpna v amfiteátru a parku za OC Plzeň Plaza. Otevřeno bude od 14 do 20 hodin ve všední dny a od 10 do 20 hodin o víkendech.


Sdílet