Fotbalisté Plzně odletěli do Barcelony, klub zve na promítání v pivovaru | Sportovní Plzeň

 

 

Fotbalisté Plzně odletěli do Barcelony, klub zve na promítání v pivovaru

Marie Osvaldová6. 9. 2022


Foto: FCVP


Vstříc prvnímu utkání v základní skupině Lize mistrů odletěli v úterý dopoledne fotbalisté Viktorie Plzeň. Úvodní duel odehrají na téměř statisícovém stadionu Camp Nou v Barceloně odehrají ve středu 7. září od 21 hodin.

Západočeši odletěli směr Barcelona v kompletní sestavě, která je aktuálně zapsaná na oficiální soupisku pro základní skupinu. Tedy i s Janem Klimentem a Janem Kopicem, které sice trápí zranění, atmosféru si ale budou vychutnávat přímo v ochozech tribun stadionu Camp Nou. „Samozřejmě se moc těším, protože je to odměna za celou minulou sezonu a všechnu odvedenou práci. Celý ten zápas bude úžasný, čeká nás obrovský stadion a skvělá atmosféra, věřím, že si to všichni užijeme. Bude to svátek,“ uvedl před odletem krajní obránce Milan Havel, který atmosféru Ligy mistrů zažil už před čtyřmi lety.

Velkou natěšenost přiznával i asistent trenéra Pavel Horváth. "Věřím, že kluci mohou být úspěšnější, než jsme byli my. To znamená, že si více zahrají fotbal a budou úspěšní i, co se týká zisku bodů. Naše mužstvo velice zodpovědně brání a to Barceloně nemusí úplně vonět, můžeme individuálně kvalitní hráče dostat do situací, které pro ně nebudou úplně komfortní a překvapit,“ podotkl. Hráči po příletu absolvují na stadionu předzápasový trénink a od 19 hodin je na programu oficiální tisková konference. 

Viktoria zve na promítání do pivovaru

Nedostanete se ve středu do Barcelony a nechce se vám první utkání v základní skupině Ligy mistrů sledovat doma? Pak můžete přijít zafandit na nádvoří pivovaru, kde se bude zápas vysílat na velkoplošné obrazovce. Na akci v Plzeňském Prazdroji na vás čeká skvělé jídlo, pivo přímo od zdroje a soutěže o věcné ceny. Utkání FC Barcelona, FC Viktoria Plzeň začíná ve 21 hodin.


Sdílet