Finále MČR jednotlivců - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Finále MČR jednotlivců

Od Plzeň - 1. 9. 2020


Ve středu 2. září od 16:30 hodin se na plochodrážním stadionu v Plzni pojede prestižní motocyklový závod: Finále mistrovství ČR jednotlivců, které má více než sedmdesátiletou tradici.

16 nejlepších českých plochodrážních jezdců se v něm střetne o titul mistra České republiky. Mezi největší favority budou patřit pětinásobný vítěz tohoto šampionátu a zároveň obhájce mistrovského titulu Václav Milík, obhájce loňského stříbra slánský Eduard Krčmář, mnohonásobný medailista závodů MS a ME Josef Franc z pražské Markéty nebo jeho týmový kolega a dvojnásobný mistr Evropy juniorů do 19 let Jan Kvěch.

Čest pořádajícího klubu PK Plzeň bude hájit starší bratr Jana Kvěcha Václav, který se bude snažit potrápit zkušenější soupeře a vybojovat co nejlepší umístění.

Závod je pořádán pod záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Mgr. Romana Zarzyckého. Všichni příznivci motocyklového sportu budou mít letos poslední příležitost živě shlédnout kvalitní plochodrážní závody v Plzni, a proto je PK Plzeň srdečně zve!

 


Sdílet