Čtyři prohry v řadě! Může si to zažít každý tým, říká mladík Přikryl - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Čtyři prohry v řadě! Může si to zažít každý tým, říká mladík Přikryl

Marie Osvaldová15. 1. 2022


Foto: HC Škoda Plzeň

Ani proti Liberci nedokázali hokejisté Plzně prolomit trápení roku 2022. Ve čtvrtém letošním zápase nevyšla indiánům především druhá třetina, ve které vyslali na gólmana Kváču jen čtyři střely a nakonec prohráli 1:4. "Přestali jsme se tlačit do brány, nemůžeme mít takové výpadky. Je možné, že nás to stálo zápas," prohlásil jediný střelec Filip Přikryl.

Prohráli jste čtvrtý zápas v řadě. Jak z toho ven?
Tohle si může zažít každý tým. Je důležité, jak se k tomu postavíme. Je vůle a práce, je třeba se zaměřit na chyby, které děláme.

Trenér Říha říkal, že hrajete příliš složitě. Souhlasíte?
Když se nedaří, tak je největší síla v jednoduchosti. I to je důvod, proč nebereme body.

Zužuje vás početná marodka, která se mění velmi často. Jak je těžké pro hráče to, že trénuje s někým jiným, než pak nastoupí?
V týmu jsou všichni kvalitní. Mně osobně je jedno s kým nastoupím. Každý to takhle máme. I v téhle situaci musíme tahat za jeden provaz a neřešíme, v jaké sestavě nastoupíme.

Berete to osobně jako šanci ukázat se víc trenérům?
Já si budu vážit každé šance, kterou dostanu. I já chci dokázat tuhle sérii odvrátit. To je nejdůležitější.

Teď vás čekají soupeři ze samotného dna tabulky. Ale asi se nedá říci, že přišli včas, že?
My se nedíváme doprava, doleva. Musíme porazit kohokoliv. Hlavně se teď musíme zaměřit na nás. Všichni víme, že  teď je to jen o nás.


Sdílet