Ba Loua v Plzni končí. Přestupuje do Lechu Poznaň! | Sportovní Plzeň

 

 

Ba Loua v Plzni končí. Přestupuje do Lechu Poznaň!

Marie Osvaldová17. 8. 2021


Foto: FC Viktoria Plzeň


Záložník Adriel Ba Loua bude hájit barvy Lech Poznań. Viktorii však bude k dispozici ještě pro duely play-off Evropské konferenční ligy s CSKA Sofia. Kluby se na tom domluvily během pondělí.

Pětadvacetiletý záložník z Pobřeží slonoviny podstoupil během dneška v polském klubu zdravotní testy a podepsal s ním nový kontrakt. Ten vejde v platnost po odvetě mezi Viktorií a CSKA Sofia. „Hráč projevil zájem odejít do zahraničí a přišla i konkrétní zajímavá nabídka, kterou jsme se rozhodli akceptovat,“ řekl k transferu generální ředitel Viktorie Adolf Šádek.

„Věřím, že nám Adriel pomůže a přispěje ke splnění cíle, kterým je jednoznačně postup do základní skupiny Evropské konferenční ligy. To by bylo pro všechny strany to nejlepší rozloučení,“ dodal Adolf Šádek. Hráč se nyní opět přesouvá zpět do Plzně, kde se zítra opět plně zapojí do tréninku a bude připravený nastoupit do čtvrtečního duelu.

Adriel Ba Loua přišel do Viktorie Plzeň před rokem z Karviné. Ve viktoriánském dresu odehrál 46 zápasů, v nichž vstřelil 9 branek.


Sdílet