1. ročník charitativního turnaje firem se vydařil na jedničku | Sportovní Plzeň

 

 

1. ročník charitativního turnaje firem se vydařil na jedničku

Plzeň5. 6. 2024Ve středu 29. 5. proběhl u nás na Slavii na Borech první ročník charitativního turnaje firem, kde šel výtěžek z akce na Nadaci transplantace kostní dřeně. Na turnaji se nakonec představilo 14 týmů a vybralo se skvělých 65 000,- korun. Turnaj se uskutečnil pod záštitou náměstka primátora města Plzně Aleše Tolara a jistě se nejednalo o poslední akci tohoto typu.

V první řadě bychom chtěli PODĚKOVAT všem zúčastněným týmům a organizacím, díky kterým mohl turnaj proběhnout a které svým startovným přispěli na dobrou věc, konkrétně na již zmiňovanou Nadaci transplantace kostní dřeněSymbolický šek ve výši 65 000,- korun převzal od pana náměstka primátora města Plzně Aleše Tolara předseda nadace pan primář MUDr. Pavel Jindra, Ph.D.

Dále děkujeme za účast všem městským týmům, tedy Vodárna Plzeň, Magistrát města Plzně a také Plzeňské městské dopravní podniky, které se navíc staly vítězným týmem celého turnaje, když ve finále zdolali tým složený z firmy STREICHER. Za podporu a účast bychom rádi poděkovali také panu radnímu pro oblast podpory sportu, mládeže a tělovýchovy panu Tomáši Morávkovi.

Zde se můžete také zaregistrovat do registru dárců kostní dřeně, což bylo možné i v průběhu turnaje, kde Nadace měla svůj stánek: https://registr.kostnidren.cz/

Mimo skvělou věc si zúčastněné týmy užily skvělý den plný sportu, zábavy a výborného cateringu od pana Martina Kotka. Turnaj měl navíc nečekaně také velmi slušnou kvalitu a představilo se na něm i spousta florbalistů z místních plzeňských klubů či hokejistů z HC Škoda Plzeň, kteří reprezentovali náš oblíbený partnerský gym Get Up Plzeň. Všem díky!

Zároveň přejeme brzké uzdravení panu Janu Bednářovi, jednateli společnosti Easy Homes Solutions, která měla na turnaji své místo. 

Samozřejmě nesmíme jmenovitě zapomenout poděkovat také všem dárcům a zúčastněným firmám:

SWIETELSKY stavební s.r.o.
Leuze Engineering Czech s.r.o.
Plzeňské městské dopravní podniky, a. s.
VODÁRNA PLZEŇ, a.s.
Magistrát města Plzně
STREICHER, spol. s.r.o. Plzeň
AK Blažek, Čížek, Klesa s.r.o.
UBK s.r.o.
Easy Homes Solutions s.r.o.
SHAPE CORP.
Servileta s.r.o.
MP Colors s.r.o.
SUSPA CZ s.r.o.
GetUp sports s.r.o

Zdroj: fbsslaviaplzen.cz


Sdílet