Workshop nového cirkusu s Žongléros Ansámbl na Mži - Sportovní akce - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Workshop nového cirkusu s Žongléros Ansámbl na Mži


Zahájení

29. 7. 2021

18:00 - 20:00


Adresa

Anglické nábřeží
Plzeň 3
30100

Aktivity

Workshop, Závěsná akrobacie

Zdroj

Přejít na web

Oblačno až zataženo, odpoledne až polojasno. Místy déšť nebo přeháňky (60 %), večer méně srážek. Max. teploty 13/16 °C. Slabý/mírný vítr.
7°C / 15°C
Pondělí
Převážně oblačno až zataženo. Na většině území přechodně déšť (75%). Max. teploty 11/14 °C. Vítr slabý.
6°C / 11°C
Úterý
Oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Na většině území přechodně déšť (60%). Max. teploty 10/13 °C. Mírný vítr západních směrů.
6°C / 12°C
Středa

I letos se můžete těšit na tradiční workshopy závěsné akrobacie, acroyogy, párové akrobacie, nebo žonglování, poi a hoopingu.

Workshop závěsné akrobacie
Závěsná akrobacie je elegantní spojení tance a krásy samotného pohybu lidského těla. Kurz je zaměřen na pohyb nad zemí, hlavou nahoru i dolů, a to na šálách i závěsném kruhu. Závěsná novocirkusová technika kombinuje jak flexibilní, tak i silové cvičení zábavnou formou. Protrénujte si s námi mozek i paměť při základním seznámení s šálou a kruhem. Nebojte se vyzkoušet nevšední aktivitu, která propojuje pružnost s posilováním svalstva celého těla. Není potřeba žádné speciální průpravy, přijď se pobavit, vyzkoušet něco nového a seznámit se s lidmi, které jsi před tím neměl možnost poznat. Na své si přijde každý, protože se lektoři přizpůsobí tvé kondici.


Sdílet  


Nadcházející události