Zahájení

11. 9. 2019

9hod


Adresa

Park za Plazou
Radčická 2861/2
Plzeň 3
30100

Spustit navigaci

Aktivity

Individuální disciplíny

Zdroj

Přejít na web

Polojasno, postupně až oblačno, ojediněle s přeháňkami (15 %). Max. teploty 20/24°C. Slabý S vítr.
7°C / 19°C
Úterý
Oblačno až polojasno. Hlavně odpoledne četné přeháňky nebo občasný déšť (65 %). Max. teploty 21/24 °C. Slabý vítr.
8°C / 21°C
Středa
Ráno převážně polojasno, od západu přibývání oblačnosti a postupně na většině území přeháňky. Max. teploty 19/23 °C. Slabý vítr.
9°C / 20°C
Čtvrtek

Na základě koronavirové situace mohou být sportovní akce přeloženy na jiný termín, nebo zrušeny.

Sledujte informace pořadatele


Sportovní hry seniorů II. ročník


Plzeňská krajská asociace Sport pro všechny ve spolupráci s ÚMO Plzeň 1, Magistrátu města Plzně , Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a žáky IX. tříd 31. ZŠ v Plzni připravují na 11. září letošního roku sportovně společenskou akci pro seniory z Plzně a okolí. Pořadatelé chtějí založit tradici těchto sportovně společenských setkávání aktivních seniorů, v loňském roce proběhl první ročník.

Letos se tedy opět sejdeme u areálu PLAZA v Plzni, v prostoru za řekou. Pestrý program bude probíhat v 11.9.2019 v době od 10.00 do 12.30 hodin, prezence už od 9.00 hodin.

Na stanovištích, která budou odborně zajišťována školenými instruktory asociace si příchozí mohou zábavnou formou ověřit své pohybové schopnosti, popřípadě si poměřit síly se svými přáteli. Disciplíny jsou jednoduché a snadno zvládnutelné a možná Vám okrajově připomenou sportovní odvětví, která znáte ze sportovních přenosů. zápolení, účelem je především se dobře pobavit, ale člověk už je od přírody soutěživý tvor, tak se i na hodnotné výsledky můžeme těšit. Samozřejmě všichni účastníci obdrží diplom, medaili a na památku také kartičku se zapsanými výsledky, jichž dosáhnou.
Namátkově uvádím názvy některých stanovišť: jízda na speciálních koloběžkách, hod oštěpem, střelba na cíl lukem, chůze na speciálních lyžích, nordic walking, atd.

Účastníci se mohou podle zájmu seznámit s netradičními rekreačními hrami jakými jsou woodball, kubbe, boccia či möllki. Nic Vám tyto názvy neříkají ? Tak určitě přijďte ve středu 11. září 2019, organizátoři se na Vás už nyní těší !  V areálu bude zajištěna možnost občerstvení, také bude přítomna zdravotní služba, kde si budete moci nechat zkontrolovat svůj zdravotní stav, změřit tlak apod. Vstup do areálu je zdarma, od příchozích očekáváme dobrou náladu a chuť do pohybu, vždyť „ POHYB JE ŽIVOT „.


Sdílet