Zahájení

5. 6. 2019


Adresa

U Borského parku 31
Plzeň 3
30100

Spustit navigaci

Aktivity

Workshop

Zdroj

Přejít na web

Zataženo až oblačno. Večer až polojasno. Občasný déšť (80 %), odpoledne ubývání srážek. Nejvyšší teploty 14/17 °C. Slabý/mírný Z vítr.
11°C / 17°C
Pátek
Převážně oblačno až zataženo. Místy přeháňky (50 %). Nejvyšší teploty 14/18 °C. Mírný JZ/J vítr.
10°C / 13°C
Sobota
Oblačno až zataženo. Na většině území občas déšť nebo přeháňky (75 %). Nejvyšší teploty 17/20 °C. Slabý vítr.
10°C / 16°C
Neděle

Na základě koronavirové situace mohou být sportovní akce přeloženy na jiný termín, nebo zrušeny.

Sledujte informace pořadatele


Společně správnou cestou


Ve spolupráci s Gabrielou Koukalovou si Vás dovolujeme pozvat na unikátní akci konanou dne 5.6.2019 v Plzni, na které vystoupí uznávaní odborníci, pan Marian Jelínek na téma mentálního koučinku a pan Pavel Suchánek na téma výživy. Tato dvě témata jsou pro vývoj mladých sportovců zásadní. Akce je určena právě pro mladé sportovce ve věku 12-16 let, jejich rodiči i trenéry. Zároveň je součástí nového projektu, jehož hlavní organizátorkou je Gabriela Koukalová, která prostřednictvím svého nadačního Fondu Gábi vše financuje. Gabriela bude samozřejmě na akci také přítomna. ZDE můžete shlédnout video z předchozí akce.

Protože je omezená kapacita prostor Big Hall v Parkhotelu Plzeň, je nutná registrace, kterou zašlete na mailovou adresu info@sportclient.cz. V případě individuální registrace zašlete v mailu jméno, sport, klub, pozici (hráč/trenér), věkovou kategorii, počet doprovodných osob. V případě registrace celého týmu prostřednictvím trenéra uveďte sport, klub, věkovou kategorii, počet dětí, počet rodičů, počet trenérů.

Jsme přesvědčeni, že bude tato aktivita pro všechny přínosná, a to nejen pro případnou sportovní kariéru mladých sportovců.


Sdílet