Poznávej Česko pohybem: Šumava | Sportovní Plzeň

 

 

Poznávej Česko pohybem: Šumava


Zahájení

29. 9. - 31. 10. 2023


Aktivity

Běh, Cyklistika, Chůze, Koloběh, Vytrvalostní běh

Zdroj

Přejít na web

Ráno zataženo, odpoledne oblačno, večer mlha. Teploty -9/1 °C.
-9°C / 1°C
Čtvrtek
Ráno mlha, později zataženo. Teploty -10/-3 °C.
-10°C / -3°C
Pátek
Během dne zataženo, večer mlha. Teplota vzroste na 2 °C.
-3°C / 2°C
Sobota

leták - Poznávej Šumavu pohybem 2023

Spojili jsme lásku k pohybu a poznávání nových míst. Vydej se na virtuální cestu s Rozběháčkem a poznávej ty nejkrásnější místa v šumavském národním parku. Trasu dlouhou 153 km zdolej kdekoliv v rámci jakékoli aktivity. Je jen na tobě za jak dlouho výzvu splníš. Nahrávej zdolané kilometry, za které ti budou chodit pohlednice s příběhy. Sleduj svůj progres na mapě a těš se ze svých úspěchů. Svým pohybem pomáháš rozvíjet aktivity spolku Šumavské cesty.

SBÍREJ KILOMETRY A POZNÁVEJ ŠUMAVU
Zdolej kdekoli a jakýmkoliv pohybem trasu dlouhou 153 km. Pravidelně nahrávej kilometry na svůj závodní profil a pomyslně se posouvej na mapě, která je posetá těmi nejzajímavějšími místy Národního parku Šumava. Po dosažení určité kilometráže obdržíš email s pohlednicí a informacemi o místech, která jsi potkal. Čeká tě 16 pohlednic s více než třicety tipy na výlety. Splnění výzvy není časově omezeno a jediné, co od tebe budeme chtít je fotka z aktivity nebo screenshot z měřící aplikace jako důkaz, že ses zvedl z gauče.

POMÁHEJ POHYBEM
Svým pohybem pomáháš spolku Šumavské cesty, z.s., s vybudováním pietního místa v bývalé obci Stodůlky, která bývala centrem největší královácké rychty na Šumavě. Přirozeným kulturním středobodem obce bývala velká kaple sv. Šebestiána a půdorys této stavby bude i dominantou nově budovaného pietního místa. Snahou spolku je vrátit kouzelnému koutu Šumavy důstojnou připomínku dob největší slávy Stodůlek ležících na úpatí hory Křemelné.

Sdílet  


Nadcházející události