Pořadatel
Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl AK ŠKODA Plzeň
Startují
Juniorky ročníky 2000 - 2001
Junioři ročníky 2000 - 2001
Družstva juniorů a juniorek postupující z Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska.
Seznam družstev s přidělenými startovními čísly bude upřesněn.
Soutěže
Juniorky | 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g |
Junioři | 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 6kg, disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g |
Technická ustanovení
Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěž v hodu kladivem juniorů proběhne na hlavní ploše.
Soutěž v hodu kladivem juniorek proběhne na rozcvičovací ploše.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.
Přihlášky
Podávají oddíly na webové stránce ČAS, a to od 15.9.2019 do 26.9.2019 20:00.
Rozcvičování
Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na travnaté ploše, přilehlé rovince nebo v prostorách tunelu.
Kontrola náčiní
Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu ve spodní části tribuny.
Startovní listiny
Startovní listiny budou vyvěšeny na informační tabuli v prostoru cíle.
Nasazení závodníků, resp. závodnic, do jednotlivých běhů, včetně losování drah a stanovení pořadí na startu, postupové klče, pořadí závodníků, resp. závodnic, v soutěžích v poli a základní výšky a zvyšování v soutěžích ve výšce a tyči určuje v závodní kanceláři technický delegát.
Výsledky
Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v prostoru cíle. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu.
Časový pořad
ČAS | DISCIPLÍNY | |||
9:30 | kladivo 4kg Jky | kladivo 6kg Jři | ||
11:00 | tyč Jky | |||
11:15 | 100 m Jky Rozběh | koule 6kg Jři | disk 1kg Jky | |
11:30 | 100 m Jři Rozběh | dálka Jři | ||
11:45 | 800 m Jky Běh | |||
12:00 | 800 m Jři Běh | výška Jři | ||
12:15 | 100 m př. Jky Běh | |||
12:30 | 110 m př. Jři Běh | |||
12:45 | 100 m Jky Finále | koule 4kg Jky | disk 1,75kg Jři | |
13:00 | 100 m Jři Finále | dálka Jky | ||
13:15 | 400 m Jky Běh | |||
13:30 | 400 m Jři Běh | |||
13:45 | 3000 m př. Jky Běh | výška Jky | tyč Jři | |
14:00 | 3000 m př. Jři Běh | |||
14:15 | 3000 m Jky Běh | |||
14:30 | 5000 m Jři Běh | trojskok Jři | oštěp 600g Jky | |
15:00 | 400 m př. Jky Běh | |||
15:15 | 400 m př. Jři Běh | |||
15:30 | 200 m Jky Běh | |||
15:45 | 200 m Jři Běh | |||
16:00 | 1500 m Jky Běh | trojskok Jky | oštěp 800g Jři | |
16:15 | 1500 m Jři Běh | |||
16:30 | 4x100 m Jky Běh | |||
16:45 | 4x100 m Jři Běh | |||
17:00 | 4x400 m Jky Běh | |||
17:15 | 4x400 m Jři Běh | |||
17:30 | Vyhlášení |
Nadcházející události